ביטוח סייבר לעסקים של הפניקס – השקט הנפשי שלך בעידן הדיגיטל

ביטוח סייבר לעסקים מבית הפניקס מספק לכם הגנה ב – 360 מעלות מפני מתקפות סייברים, פרצות האקרים ותוכנות זדוניות שהפכו להיות בשנים האחרונים לעניין בלתי נפרד מהיומיום של כל בעל עסק, קטן כגדול.

מהו ביטוח סייבר לעסקים?

אנחנו חיים בעידן שבו הדיגיטל משחק חלק חשוב מאוד בחיינו. כיום כל עסק שמכבד את עצמו נעזר באמצעים דיגיטליים על מנת לקבל חשיפה טובה יותר, לייצב את עצמו כאוטוריטה מקצועית וכמובן מעל לכל להנגיש את שירותיו ומוצריו לכל לקוח פוטנציאלי.

בזכות עולם הדיגיטל ניתן להרחיב את מעגל לקוחותיכם, לייצר נטוורקינג עסקי ולקחת את העסק שלכם לדרגה הבאה. עם זאת, לצערנו לאמצעים אלה יש צד גם פחות טוב. אתם היום יותר מתמיד חשופים לסכנות שאמנם עד לפני כמה שנים כלל לא היו קיימות, אבל יכולות לגרום לנזקים כלכליים חסרי תקדים. לכן חשוב שיהיה לכם ביטוח סייבר לעסקים.

מה מכסה ביטוח סייבר הפניקס?

הפניקס מציעה פוליסת ביטוח סייבר – מעטפת הגנה איכותית ורחבה הכוללת כיסויים רבים, כולל:

  • הפרת פרטיות (לרבות הפרת פרטיותו של העובד)
  • כיסוי ניהול משברים ועלויות תגובה לפרצת אבטחה 
  • פרצת אבטחה וכיסוי נזקים והוצאות משפט
  • אחריות מולטימדיה
  • תשלומי סחיטה / כופר סייבר והוצאות נלוות
  • אובדן הכנסות מעסק  ושיחזור מסד נתונים עקב שינוי, הרס, נזק או אובדן נכסים דיגיטליים
  • הערכת תקן אבטחת מידע של תעשיית כרטיסי אשראי (PCI DSS)
  • כיסוי תביעות רגולטוריות בנושא הפרת פרטיות

למה חשוב שיהיה לכם ביטוח סייבר לעסקים?

כפי שניתן לראות באמצעי המדיה השונים של החדשות, מתקפות סייבר אינן עניין יוצא דופן. להאקרים יש יכולות מרשימות מאוד והם מצליחים לפרוץ למאגרי מידע של החברות הגדולות ביותר, ארגונים, עמותות ואפילו מוסדות ממשלתיים. האקרים יכולים בקלות למשוך את פרטי לקוחותיכם, להזיק ולפגוע בנכסים הדיגיטליים שלכם ואפילו להשתלט לכם על המערכות הממוחשבות ולדרוש מכם כופר, במסגרת אירוע טרור, ריגול תעשייתי או כל דבר האחר.

אתם עלולים לקבל תביעות בגין פגיעה באבטחת פרטיותם של המשתמשים, יתכן ותאלצו לשחזר חומרים שנשמרו על המערכות שלכם כי ההאקרים פגעו אפילו בגיבויים שהיו לכם, או לחלופין שפשוט יווצר מצב שבו העובדים לא יוכלו לעבוד כי המערכות מושבתות ולא ניתן להשתמש בהן. השורה התחתונה נשארת זהה: כל מתקפה כזו עלולה להותיר אתכם עם נזק עצום ושיוביל אתכם אל עבר "בור" כלכלי.

ביטוח סייבר לעסקים הוא המפתח לשקט נפשי!

ביטוח סייבר לעסקים יכול לעזור לכם להימנע ממצב של אובדן הכנסות או פגיעה כלכלית אחרת, או לפחות למזער את הנזק שנגרם באופן משמעותי. כל מה שצריך לעשות הוא להצטרף לפוליסה עוד היום ולהקדים תרופה למכה.

המומחים של מרכז הביטוח לעסקים עובדים כבר עשרות שנים עם הפניקס וכל שאר חברות הביטוח המובילות בארץ. נשמח להתאים לכם פתרונות איכותיים ומקיפים כדי לאפשר לכם לעבוד בראש נקי מדאגות. צרו איתנו קשר עוד היום ותיהנו משירות מקצועי, יחס אישי וחם ומחיר אטרקטיבי.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן