מנהלים מרפאה או קליניקה? חשוב שיהיה לכם ביטוח מתאים

החלטתם לפתוח מרפאה משלכם ואתם מתלבטים מהם הכיסויים הביטוחיים שנדרשים על מנת לספק לכם הגנה מלאה? מחדשים ביטוח מרפאה ורוצים להוזיל עלויות אבל לא בטוחים איך לעשות את זה נכון? כל התשובות במאמר שלפניכם.

מה זה בעצם ביטוח מרפאה?

כמו כל בעל עסק גם אדם שיש ברשותו מרפאה או קליניקה השקיע בה הרבה זמן, אנרגיה וכסף על מנת שתועל לפעול, לקבל לקוחות ובעצם להגשים חלום. אחרי שלמדתם כל כך הרבה שנים, עברתם הכשרה, צברתם ידע וניסיון כשכירים, סופסוף הגיע תורכם לפתוח מרפאה משלכם, שקרויה על שמכם. אלא שהחלום הזה עלול להתנפץ אם לא תערכו מבעוד מועד לתרחישים שונים בעלי פוטנציאל לנזקים כלכליים רחבי היקף, הן ברמה הפיזית והן ברמה התדמיתית.

ביטוח מרפאה הוא למעשה פוליסת ביטוח עסק המהווה מענה לכל אדם שיש בבעלותו מרפאה או קליניקה, ומעוניין להגן על העסק שלו מפני נזקים כלכליים שעלולים להיגרם בעקבות שלל אירועים ביטוחים שמכוסים במסגרת אותה פוליסה.

מה מכסה הביטוח?

ביטוח מרפאה כולל קודם כל בדרך כלל את כל כיסויי הבסיס שמאפיינים כל ביטוח עסק, כולל: ביטוח מבנה ותכולה במקרים של הצפה, שריפה או פריצה, נזק שנגרם לצד שלישי בזמן שביקר במרפאה או בקליניקה שלכם, ביטוח חבות מעבידים וכן ביטוח אובדן הכנסות ורווחים.

כיסויים אלה רלבנטיים בדרך כלל לרוב בעלי העסקים באשר הם, כולל מי שעוסק בתחום הרפואה על שלל ענפיו. מעבר לביטוח היסוד, ניתן לרכוש הרחבות ספציפיות שרלבנטיות לעסק שלכם, לפי מידת הצורך, כך שהביטוח ניתן להתאמה אישית לכל מרפאה וקליניקה, בכל סדר גודל שהוא. כמו כן ניתן לרכוש פוליסת ביטוח אחריות מקצועית בהתאם לסיכונים הרלבנטיים לתחום עיסוקכם הייחודי.

למי מומלץ לרכוש ביטוח מרפאה?

כאמור, ביטוח מרפאה מספק מענה לכל בעל מרפאה או קליניקה באשר הוא, וניתן להתאמה אישית: רופאים מכל התחומים, מטפלים ברפואה אלטנרטיבית, פסיכולוגים ופסיכיאטריים, דיאטנים ותזונאים, קלינאי תקשורת ואפילו וטרינריים.

מקימים מרפאה חדשה או מחדשים ביטוח? בצעו השוואה!

ישנן מספר חברות ביטוח שמציעות ביטוחי מרפאות, במחירים שונים, בתנאים שונים ועם כיסויים שונים ולכן חשוב לעשות השוואה מעמיקה לפני שרוכשים או מחדשים ביטוח למרפאה או לקליניקה. לשם כך כדאי מאוד לפנות זמן ולשבת עם סוכן ביטוח שמתמחה בביטוחי מרפאות, כדי להבין מהם בדיוק הכיסויים ההכרחיים עבורכם, מה כדאי לשפר ועל מה אפשר לוותר, כדי שתקבלו הצעת מחיר לביטוח משתלם ואיכותי!

רוצים לעבוד בראש שקט? אנחנו כאן בשבילכם

המומחים של המרכז לביטוח עסקים מתאימים פתרונות ביטוחיים משתלמים לבעלי עסקים מכל התחומים, כולל בעלי מרפאות וקליניקות כבר יותר מ-20 שנה. אנחנו מבצעים עבורכם השוואה יסודית ואיכותית של הפוליסות בחברות הביטוח המובילות בתחום, ומשקללים עבורכם את כל הנתונים כדי שבעת הצורך יהוו עבורכם רשת ביטחון כלכלית ויאפשרו לכם מרווח נשימה ויבטיחו את המשך פעילותכם העסקית. צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת פרטים נוספים.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן