פוליסת ביטוח עסק – כיסוי נזקים הנגרמים לעסק שלכם

אין ספק שזה לא קל לתחזק עסק מצליח בשוק כל כך תחרותי שמשתנה כמעט על בסיס יומיומי. כל בעל עסק מחפש את הדרכים לחסוך ולהתייעל – אבל פוליסת ביטוח עסק היא ממש לא מותרות וכל בעל עסק חייב שתהיה לו כזו.

הכול זה מלמעלה?

מדי שנה רק 1 מתוך 5 עסקים מצליח לשרוד. רוב בעלי העסקים היו יכולים עדיין להמשיך בעיסוקם אם היו נערכים מראש לכל צרה שלא תבוא באמצעות פוליסת ביטוח לעסק. הכול הולך טוב כשהעסק מתקדם כשורה ולפי התוכנית, אבל איך ג'ון לנון פעם אמר? "לאדם יש תוכניות ואלוהים צוחק עליו".

מדי יום יש אינספור תאונות, תקלות ואפילו אסונות לא עלינו – ולא על כולם מדווחים בחדשות. כל זה עוד לפני שהזכרנו בעיות אחרות שעלולות להפתיע אתכם כשאתם לא מוכנים, למשל תביעות מלקוחות לא מרוצים. לכן אל תקלו ראש כשזה נוגע להגנה על מקור פרנסתכם.

מה מכסה פוליסת ביטוח לעסק?

פוליסת ביטוח עסק מכילה מספר מרכיבים המשתנים בין אדם לרעהו, בהתאם לאופי פעילות העסקים. הנה 3 כיסויים חשובים, שבעינינו הם הכי מהותיים ומתאימים לכל בעל עסק:

נזק הנגרם לעסק שלכם ואובדן רווחים

לכל עסק יש את מיקום פעילותו העסקית – ממפעלים גדולים באזורי תעשייה אורבניים, דרך קניונים שוקקי חיים ועד למשרד קטן במחסן שצמוד לדירה. אם המבנה שלכם או התכולה שבו ניזוקים מכל סיבה שהיא, אתם חייבים להיות בטוחים שתוכלו לחזור כמה שיותר מהר לשגרה, ושכסף לא יהיה הבעיה שתמנע מכם להצליח במטרה זו.

במסגרת פוליסת ביטוח לעסק, יש סעיף המאפשר לכם להשתמש בפוליסה כדי לכסות את שיקום המבנה ואפילו לקבל פיצוי בגין אובדן רווחים על התקופה שבה העסק היה מושבת. ללא הפוליסה אתם עלולים לגלות שאין לכם מספיק כסף כדי לשקם ולשפץ את המבנה, ואם הוא שכור – יתכן ואפילו תצטרכו לשאת בתשלום פיצויים לבעליו החוקיים. ואם זה לא מספיק – גם תאלצו לספוג הפסדים על כל יום שבו העסק שלכם מושבת, לא חבל?

חבות מעבידים

אם אחד העובדים שלכם נפגע בעסק (או אפילו בדרך אליו או ממנו לביתו), הרי שמדובר בתאונת עבודה. אם חלילה העובד יחליט להגיש נגדכם תביעה, יתכן מאוד שבית המשפט יכפה עליכם לשלם עליו פיצויים בסכומים שיכולים להגיע לעשרות ומאות אלפי שקלים ולפעמים אפילו מעבר לכך. ביטוח חבות מעבידים, שהוא בדרך כלל חלק אינטגרלי מפוליסת ביטוח עסק, נועד במיוחד לשם מצבים אלה: כיסוי הוצאותיכם המשפטיות וכן תשלום הפיצויים, במידת הצורך.

ביטוח צד ג' לעסק

פוליסת ביטוח לעסק כוללת בתוכה בדרך כלל גם ביטוח צד ג'. תאונות וטעויות כל הזמן קורות, ולא משנה כמה ננסה להקפיד על כללי הגיהות והבטיחות. אם אדם או רכושו ניזוקו בזמן שהיו בעסק שלכם, יתכן מאוד ותוגש נגדכם תביעה ואף תוטל עליכם האחריות לפצות אותם. תביעה כזו יכולה בקלות להביא למצב של פשיטת רגל אם אין לכם ביטוח צד ג'. במידה וכן יש לכם פוליסה עם הכיסוי הזה, תוכלו לדלג בקלילות על האירוע, ולהמשיך בפעילותכם ללא כל קושי.

פוליסת ביטוח עסק – דאגה אחת פחות (לפחות)

אם אתם רוצים לישון טוב יותר בלילה, אל תחכו. רכשו לעצמכם פוליסת ביטוח עסק בהתאמה אישית. המומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים מתאימים לכל בעל עסק את הפוליסה האידיאלית עבורו, עם כל הכיסויים הנדרשים ובמחיר משתלם במיוחד.

רוצים שהמומחים שלנו יאפיינו את העסק שלכם ויתאימו לכם את הפוליסה המושלמת? צרו קשר עוד היום ותיהנו משירות מקצועי ואדיב, יחס אישי וחם וכמובן ליווי צמוד, ייצוג מול חברות הביטוח המובילות וכיסוי להוצאותיכם במקרה הצורך. המומחים שלנו עומדים לשירותכם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים

ביטוח אובדן רווחים

ביטוח אובדן רווחים הוא אחד הביטוחים החשובים ביותר שכדאי שיהיו לכל בעל עסק באשר. מתי מפעילים אותו, למה בכלל צריך אותו ומה חשוב שתדעו עליו לפני שאתם ממהרים לקנות אותו?

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן