ביטוח עסקי – מגן על העסק ומגן על עתידכם

לכל בעל עסק יש האתגרים שלו, אבל מה שמשותף לכל העצמאים זה שכולם חשופים לסיכונים שעלולים לסכן את מקור פרנסתם. לכן, כולם זקוקים לפוליסת ביטוח עסקי שתאפשר להם לקבל כיסוי במקרה של הוצאות בלתי צפויות עקב נזקים שנגרמו לעסק או תביעה שהוגשה נגדו.

מה מכסה ביטוח עסקי?

ביטוח עסקים מורכב בדרך כלל מכמה כיסויים בסיסיים הנדרשים לכל בעל מקצוע ולכל בעל עסק שמנהל עסק קטן, חברה, מפעל, משרד, חנות, מרפאה או קליניקה. אך מעבר לכך, חברות הביטוח מציעות שלל אפשרויות כיסוי נוספות, על מנת להרחיב את ההגנה על העסק ולאפשר התאמה מקסימלית ואישית לכל עסק.

הביטוחים הבסיסיים כוללים לרוב:

 • ביטוח מבנה לעסק
 • ביטוח תכולה לעסק
 • ביטוח צד ג לעסק לנזקי גוף ורכוש
 • ביטוח חבות מעבידים

בין ההרחבות שבעזרתן ניתן לשדרג את הפוליסה שלכם:

 • כיסוי אובדן רווחים והכנסות
 • ביטוח ציוד אלקטרוני
 • ביטוח אחריות מקצועית
 • ביטוח אחריות המוצר
 • ביטוח סחורה בהעברה
 • ביטוח כספים
 • ביטוח שבר מכני
 • ועוד

חשיבותו של סוכן ביטוח עסקי

אף על פי שניסינו להימנע מפירוט יתר, כפי שראיתם ישנם כיסויים רבים שניתן לרכוש במסגרת ביטוח עסקי. רוב בעלי העסקים מתלבטים בין הרצון להגן על העסק באופן הרמטי מפני כל סכנה אפשרית לבין הרצון לחסוך בעלויות.

אם אתם רגילים לרכוש ביטוחים פשוטים ויומיומיים בלחיצת כפתור, הרי שכאן מדובר בעניין משמעותי שלא כדאי להמר עליו ולקוות לטוב. ביטוח עסקי הוא תחום שנחשב לעניין מורכב בעולם הביטוח, ולכן הוא דורש ייעוץ מקצועי מסוכן שמתמחה בתחום העסקי, הדורש היכרות מעמיקה הן עם מגוון הפוליסות והן עם תחומי הפעילות של העסק.

סוכן מנוסה יוכל לאפיין את הסיכונים להתאים לכם ביטוח ייחודי, תוך סינון הסעיפים שמייקרים את הביטוח אבל אינם רלבנטיים לעיסוקכם, התמקדות באלמנטים החשובים שיעזרו לכם בשעת צרה וטיפול בהחרגות שחברות הביטוח עלולות להציב בפניכם.

העסק שלכם – זה העסק שלנו!

אנו חיים במציאות שבה כל בעל עסק עלול להיות חשוף למגוון רחב של סיכונים שעשויים לא רק לפגוע ברווחיו אלא גם לסכן את עתיד העסק. סיכונים אלה כוללים נזקים שנגרמו למבנה, לתכולה או לסחורה של העסק, פגיעות ברכוש ובגוף של לקוחות, נזק הנגרם לשמו הטוב של העסק או של המוצר ועוד.

להיות בעל עסק פירושו להיות אחראי. אחרי הכול מדובר בבית השני שלכם, הדבר שאתם אוהבים לעשות ושבזכותו אתם מפרנסים את עצמכם, את משפחתכם וכנראה גם עובדים נוספים ואת יקיריהם. לכן הצעד הנכון ביותר לעשות הוא לרכוש פוליסת ביטוח עסקי בהתאמה אישית.

וזה בדיוק מה שהמומחים שלנו במרכז הביטוח לעסקים עושים. אנחנו מתאימים לכם פתרונות ייחודיים שיגנו לא רק על העסק שלכם – אלא גם על העתיד שלכם, של יקירכם וגם על זה של עובדיכם ומשפחותיהם. אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו עוד היום כדי לתאם שיחת אפיון בהם נמפה את הסיכונים אשר אליהם אתם חשופים ונמצא את כל הפתרונות שיעניקו לכם שקט נפשי ובהתחשבות בתקציבכם. מלאו את פרטיכם ונדאג לחזור אליכם בהקדם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח גני ילדים

ביטוח גני ילדים – ביטוח חיוני לכל גננת

הפעלת גן ילדים כרוכה בסיכונים רבים עבור הגננת, ממש כמו שכל עוסק טומן בחובו סיכונים, ואף יותר מכך. אם את מפעילה גן, צהרון, פעוטון או משפחתון, כדאי שיהיה לך ביטוח גני ילדים שיגן עלייך. בואי להכיר את כל יתרונותיו של ביטוח זה.

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן