ביטוח עסק הפניקס – כל מה שצריך בשביל שקט נפשי

המומחים שלנו במרכז לביטוח לעסקים עובדים כבר שנים רבות עם חברות הביטוח המובילות בארץ, לרבות הפניקס. במסגרת ביטוח עסק הפניקס תוכלו ליהנות ממגוון רחב של פתרונות לעסקים. במאמר זה נסקור אותם עבורכם.

לדעת שאם חלילה יקרה משהו, אתם לא לבד

אם יש לכם עסק משלכם, ודאי חשוב לכם לדעת שאם חלילה תאלצו להתמודד עם בעיה כלשהי, יהיה לכם גב כלכלי. לנהל עסק זה דבר מאתגר. בתור בעלי עסק אתם מתמודדים מדי יום עם אינספור בעיות וקשיים. תנו לנו להוריד לכם לפחות דאגה אחת מלבכם, ולדאוג לעתיד שלכם.

לא משנה איזה סוג של עסק יש לכם – יש מי שדואג לכם!

לא משנה אם יש לכם חנות בגדים, משרד, חנות בגדים, סדנת מלאכה או בעצם כל עסק אחר – אתם ושאי רוצים להתנהל ביומיום בראש שקט ולדעת שהציוד שלכם מבוטח, על צרה שלא תקרה. אתם רוצים לדעת שאם חלילה ייגרם נזק או יאבד מידע, יהיה מישהו שיוכל לסייע לכם לשחזר, לשקם ולהשיב את המצב לקדמותו במהירות וביעילות.

הפניקס יצרה מגוון ביטוחים המספקים מענה לכל בעל עסק, במטרה לאפשר לכל אחד להתרכז במה שחשוב לו באמת – להתרכז בצמיחת העסק וליהנות מתחושת ביטחון ושקט נפשי. הביטוחים כוללים כיסוי נזקים פיזיים לרכוש, אחרים כלפי צד ג' ואחריות המעביד כלפי עובדיו.

ביטוח עסק הפניקס – כל הפתרונות במקום אחד

  • ביטוח אקסטרה לחנויות – ביטוח עסק הפניקס לחנויות מתאים לחנויות רחוב וכולל תנאים משופרים לחנויות בקניוני ובמרכזי הקניות G ו- BIG. כוללת, בין היתר: כיסוי למבנה החנות על בסיס כל הסיכונים, כיסוי לתכולת החנות, כיסוי למערכות ממוחשבות, כיסוי אובדן רווחים, ביטוח חבות לעובדים, כיסוי צד שלישי, כיסוי לרכוש בהעברה, ביטוח תאונות אישיות לבעלי החנויות ולעובדים. שימו לב שהביטוח אינו מתאים לחנויות תכשיטים.
  • ביטוח אקסטרה למשרדים – ביטוח עסק הפניקס למשרדים כולל בין היתר: כיסוי למבנה ולתכולת המשרד על בסיס כל הסיכונים. כיסוי למערכות ממוחשבות, כיסוי אובדן רווחים, ביטוח חבות לעובדים, כיסוי צד שלישי, ואפשרות להרחבת סייבר, כיסוי לרכוש בהעברה, ביטוח תאונות אישיות לבעלי המשרד ולעובדים.
  • ביטוח אקסטרה לקליניקות ולמרפאות פרטיות – ביטוח עסק הפניקס למרפאות כולל בין היתר: כיסוי למבנה ולתכולת הקליניקה על בסיס כל הסיכונים. כיסוי למערכות ממוחשבות, כיסוי אובדן רווחים, ביטוח חבות לעובדים, כיסוי צד שלישי, ואפשרות להרחבת סייבר, כיסוי לרכוש בהעברה, ביטוח תאונות אישיות לבעלי המשרד ולעובדים. הפוליסה מיועדת לקליניקות פרטיות, מרפאות רפואיות פרטיות (לא כולל מרפאת שיניים), ומרפאות וטרינריות פרטיות, בעלות סכום ביטוח מרבי של 5 מיליון דולר, לסיכוני רכוש ואובדן הכנסות.
  • פוליסת אקסטרה לבתי מלאכה – ביטוח עסק הפניקס לבתי מלאכה כולל בין היתר: כיסוי למבנה ולתכולת הקליניקה על בסיס כל הסיכונים. כיסוי למערכות ממוחשבות, כיסוי אובדן רווחים, ביטוח חבות לעובדים, כיסוי צד שלישי, ואפשרות להרחבת סייבר, כיסוי לרכוש בהעברה, ביטוח תאונות אישיות לבעלי המשרד ולעובדים. הפוליסה מיועדת לבתי מלאכה ומפעלי ייצור בעלי סכום ביטוח מרבי של 20 מיליון ש"ח, לסיכוני רכוש ואובדן רווחים/הכנסה.
  • ביטוח אקסטרה לבונה ולמשפץ – ביטוח עסק הפניקס לבונה ולמשפץ מיועד לבנייה ושיפוץ של בתים פרטיים, וכן לשיפוץ פנימי של דירות, חנויות ומשרדים. הביטוח מספק כיסוי במקרה נזק פיזי לפרויקט במהלך ביצועו, כולל כיסוי חומרי הבנייה, עלויות עבודה ועלויות נלוות. המסלול נועד לבטח פרויקטים/עבודות קבלניות בעלי סכום ביטוח מרבי של 4,000,000 ₪ לסיכוני רכוש. כמו כן הביטוח כולל ביטוח אחריות כלפי צד שלישי בגין נזקי גוף ונזקי רכוש של צד שלישי, עד לסך של 4,000,000 ₪. בנוסף לכך כלול ביטוח חבות מעבידים לכיסוי אחריותו של המבוטח כלפי העובדים בפרויקט – עד לסך 20,000,000 ₪ למקרה ולתקופה.
  • ביטוח אקסטרה לבתי כנסת – ביטוח עסק הפניקס לבתי כנסת, כשמו כן הוא, נועד לתת כיסוי רחב ופתרונות ייחודיים וגמישים לצרכיו של בית הכנסת, לרבות כיסוי מורחב למבנה ולתכולת בית הכנסת, כיסוי לספרי תורה, כולל תשמישי קדושה ועיטורים על בסיס כל הסיכונים, ​ביטוח חבות מעבידים וכיסוי לאחריות המבוטח כלפי צד שלישי. הפוליסה מיועדת לבתי כנסת בהם סכום ביטוח הרכוש (תכולה, ספרי תורה, תשמישי קדושה ומבנה) הינו עד 15 מיליון ₪
  • ביטוח אקסטרה מקצועי – מסלול המיועד להגן על בעלי מקצוע מפני תביעות מקצועיות ובהתאם לתחום הייחודי שבו הם עוסקים. הביטוח כולל כיסוי לביטוח אחריות מקצועית המבוסס על פקודת הנזיקין, הוצאות הגנה בהליכים פליליים, כיסוי אובדן מסמכים, כיסוי תביעות הוצאת דיבה, כיסוי תביעות בגין אי יושר עובדים.
  • פוליסה אקסטרה לחברי מושב – ביטוח עסק הפניקס שמיועד לחברי מושב, וכוללת תנאים משופרים לשלל פעילויות בתחום החקלאי.
  • פוליסה לביטוח העסק אלומה – ביטוח עסק הפניקס במסלול מורחב מפני כל הסיכונים למבנה ולתכולת העסק, לרבות נזקי טבע, נזקי צנרת, אובדן רווחים כתוצאה מנזק פיזי לרכוש המבוטח, חבות מעבידים, ביטוח אחריות כלפי צד שלישי, ביטוח רכוש בהעברה, ביטוח כספים, ביטוח תאונות אישיות וביטוח מערכות ממוחשבות

איך מצטרפים? יוצרים קשר עם המומחים שלנו!

המרכז לביטוח עסקים מעמיד לשירותכם יועצי ביטוח מנוסים ואדיבים שישמח לענות לכם על כל שאלה בנוגע לביטוח עסק הפניקס, להתאים לכם את המסלול הייעודי המתאים בשבילכם ולהציע לכם הרחבות מקיפות לשקט נפשי אמיתי. צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם!

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן