כמה עולה ביטוח עסק ומה משפיע על המחיר?

מחיר ביטוח עסק עשוי להיות מושפע מכמה וכמה גורמים ולהשתנות בהתאם לאופי הפעילות העסקית. אז כמה עולה ביטוח עסק? במאמר זה המומחים של המרכז לביטוח עסקים סוקרים עבורכם את כל הפרמטרים החשובים.

למה בכלל צריך ביטוח עסק?

בתור עצמאים אתם משקיעים לא מעט משאבים, פיזיים, נפשיים וכמובן כלכליים על מנת להקים את העסק שלכם ולתפעל אותו באופן שוטף. עם זאת, מוטלת עליכם אחריות רבה הן לפרנסתכם והן לפרנסת העובדים שלכם, כיוון שכל ניהול עסק כרוך בסיכונים גדולים שעלולים לגרום לנזקים משמעותיים, כגון – פריצה, שריפה, לקוח לא מרוצה שמחליט לתבוע וכו'.

לא קיים עסק שאינו חשוף לסיכונים, שעלולים לפגוע קשות בפרנסתו. לא סתם עסקים רבים נסגרים תוך שנתיים מיום הקמתם. לכן חשוב להתכונן מראש לכל צרה שלא תגיע, כדי להגן על כל ההשקעה שלכם ולעשות ביטוח עסק מתאים. עם זאת, גם כאן ניתן לערוך השוואת מחיר ביטוח עסק, ולחסוך באופן משמעותי.

מה משפיע על מחיר ביטוח עסק?

מחיר ביטוח עסק משתנה בהתאם לאופי פעילותכם, תחומכם, גודל העסק וכמובן מוצעים סוגי ביטוח שונים ומגוונים. חשוב מאוד להתייעץ עם איש מקצוע שמתמחה בביטוחים עסקיים ובעל ניסיון בתחום, כדי שתקבלו ביטוח מקיף ואיכותי.

1) הרחבות

חברות הביטוח מציעות מגוון רחב של כיסויים למבנה, לתכולה ולנזקים העלולים להיגרם לעובדים, ללקוחות או לרכוש צד שלישי. ביטוח עסק סטנדרטי כולל:

  • תכולת בית העסק – ציוד, מכונות, ריהוט משרדי, מוצרי חשמל, כלי עבודה, סחורה ומוצרים יקרי ערך נוספים
  • אחריות כלפי עובדים – כיסוי בגין נזקי גוף לעובדים עקב עבודתם
  • ביטוח כספי העסק – הגנה מפני מקרי גניבה ופריצה לעסק הכוללת כיסוי גניבת מזומנים וצ'קים בקופה או בכספת, או בעת העברה
  • ביטוח צד שלישי – כיסוי נזקי גוף ורכוש של צד שלישי
  • ביטוח מערכות מחשוב – כיסוי נזקים ואובדן מידע, וכיסוי בגין שכירת ציוד חלופי
  • ביטוח תאונות אישיות – לכם ולעובדיכם
  • ביטוח מבנה – כיסוי מפני אירועים כמו שריפה, אסון טבע, נזקי גניבות ופריצות ועוד

עם זאת, קיימים כל מיני הרחבות ייעודיות לכל בעל מקצוע או תחום עיסוק, שכמובן עלולות להשפיע על המחיר שתשלמו. חשוב מאוד להתייעץ אילו הרחבות נדרשות לעסק שלכם, על מנת שמצד אחד לא תמצאו את עצמכם מתמודדים מול נזקים שאינם מכוסים במסגרת הביטוח הסטנדרטי שבידכם ושמצד שני לא תשלמו על הרחבות שאינכם זקוקים להם.

2) אופי עיסוקכם

כמות העובדים, סוג העבודה שלכם ואפילו מיקום העסק שלכם עשויים בהחלט להשפיע על מחיר ביטוח עסק. מן הסתם, סביר להניח שעסק משרדי מסוכן פחות לעומת בית מלאכה שבה מבצעים עבודות נגרות. אם יש לכם הרבה עובדים, הסיכוי שאחד מהם יפגע הוא גבוה משמעותית במפעל מאשר אם יש לכם רק קליניקה עם פקיד קבלה. מדריך קרב מגע כנראה חשוף יותר לתביעות מאשר בעלת חנות למוצרי נוי.

3) רקע ביטוחי

בדומה לביטוחים אחרים, גם כאן יש השפעה רבה לרקע הביטוחי שלכם. אם הגשתם תביעה ב- 3 השנים האחרונות, כנראה שיהיו כל מיני החרגות בביטוח העסק או התייקרות של מחיר ביטוח עסק. זאת כמובן בהשוואה לאדם שאין לו רקע של תביעות ביטוחיות במהלך שלושת השנים האחרונות.

רוצים לקבל הצעת מחיר טובה לביטוח עסק?

המומחים שלנו במרכז לביטוח עסקים בעלי ידע רב וניסיון עשיר בתחום ומכירים את כל פוליסות הביטוח בשוק. תוכלו לשוחח או להיפגש איתם כדי לאפיין את צורכי העסק שלכם, ולהתאים את הפוליסה לצורכיכם ולתקציבכם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח עסק קטן

ביטוח נאמנות עובדים

​בעל עסק? זה הזמן לדעת הכול על פוליסת ביטוח נאמנות עובדים הממתינה גם לכם במרכז לביטוח עסקים. פוליסת ביטוח נאמנות עובדים הינה פוליסה המיועדת לכל

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן