הגנת סייבר לעסקים – מה עושים כשפתרונות האבטחה לא עובדים?

אין זה סוד שכיום הגנת סייבר לעסקים נדרשת לעסקים בכל התחומים, וללא קשר לגודלם. עם זאת, למרות פריחתו של ענף אבטחת המידע, עדיין קיימות פרצות שעלולות להשאיר אתכם חשופים למתקפות סייבר. אז מה אפשר לעשות כדי שלא תהפכו להיות עוד נתון בסטטיסטיקה?

יותר מתקפות סייבר, יותר בעלי עסקים שנפגעים

אנחנו חיים בשיאה של תקופת הטכנולוגיה – העולם רק הולך והופך להיות יותר ויותר דיגיטלי ומעצב את פני המציאות שאנו חיים בה מחדש. מצד אחד הטכנולוגיה והדיגיטציה מקלים עלינו וחוסכים לנו הרבה זמן ומעניקים לנו המון מידע בלחיצת כפתור, ומצד שני חושפים אותנו לסיכונים רבים שלא הכרנו בעבר, הידועים בתור מתקפות סייבר.

למה זה קורה?

מתקפות סייבר מתרחשות עקב שתי סיבות עיקריות:

  • מניעים לאומניים – גורמים עוינים למדינת ישראל רוצים לפגוע בתשתיות שלה בכל דרך אפשרית ואף להביך אותה. ארגוני טרור והאקרים פרו פלסטיניים או פרו איראניים מקבלים מוטיבציה ממניע זה.
  • מניעים כלכליים – עברייני סייבר שמעוניינים לסחוט עסקים, לפגוע ביכולתם להתפרנס, למוטט עסקים כלכלית או להשיג מידע לצורכי ריגול תעשייתי.

הגנת סייבר לעסקים – מהן הסכנות שאליהן העסק שלכם חשוף?

לאחרונה אנחנו רואים יותר ויותר כותרות שמבשרות שישראל נמצאת תחת גל מתקפת סייבר שרק הולך ומתעצם בשנים האחרונות, ובמיוחד מאז שפרצה מגפת הקורונה אל חיינו. המתקפות רבות ומגוונות, ממתקפות כופרה, דרך פישינג ועד לגניבת זהויות ונתונים רגישים. לכן הצורך בהגנת סייבר לעסקים מתגבר בתקופה זו. כך או כך, אם נפלתם קורבן למתקפת סייבר, אתם עלולים להפסיד סכומים אסטרונומיים, עבודתכם תיפגע, אתם עלולים לספוג תביעות מצד ג' וכמובן התדמית שלכם להיפגע אנושות.

איך מתמודדים עם זה?

ברגע שהאקרים מצליחים להשתלט על המערכת של העסק וחוסמים אתכם, אתם למעשה נמצאים בבעיה משמעותית ביותר. כיום ישנם פתרונות רבים בתחום אבטחת המידע, שנועדו לאתר וירוסים וקודים זדוניים שעלולים להוות פירצה באבטחה של הטכנולוגיות בעסק שלכם, אבל האמת היא שזה פשוט לא מספיק. הטכנולוגיה היום מתקדמת במהירות שלא נראתה בעבר, ונראה שהאקרים מנסים ככל יכולתם כדי ליצור פער שקשה מאוד להדביק אותו. הסטטיסטיקה העגומה מראה ש- 80% ממתקפות הסייבר בשנה האחרונה כוונה לעסקים קטנים ובינוניים ואלפים נפגעו.

אל תהיו הבאים בתור! כך תגנו על העסק שלכם

על מנת להסיר דאגה מלבכם חשוב שתהיו מוכנים לכל סיטואציה, כדי שאם חלילה האקרים יצליחו איכשהו בכל זאת לחדור למערכת שלכם, לא תאבדו הכול. אל תסתפקו בפתרונות הגנת סייבר לעסקים, קנו ביטוח סייבר שיכסה אתכם ב- 360 מעלות: החל מצוות מומחים שילווה אתכם ושינהל עבורכם את המשבר, דרך כיסוי לאובדן הכנסות ועד לתשלום כופר, במידת הצורך.

לקבלת פרטים נוספים על ביטוח סייבר פנו עוד היום אל המומחים של מרכז הביטוח לעסקים, שיאפיינו את הצרכים הייחודיים שלכם, יערכו עבורכם השוואת מחירים מול חברות הביטוח המובילות בישראל ויציאו לכם פוליסה במחיר משתלם.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן