3 דברים שאולי לא ידעתם על ביטוח לעסקים

כל בעל עסק משקיע משאבים עצומים, פיזיים ומנטליים, וכמובן לא מעט כסף כדי להקים את העסק שתמיד חלם עליו. כדי להגן על העסק, מומלץ לעשות ביטוח לעסקים. הנה כמה עובדות חשובות שאולי לא ידעתם על הפוליסה החשובה הזו.

1 – הפוליסה מכסה אתכם במקרה שהעסק שלכם נפגע

ביטוח עסק נועד על מנת לספק לכם כיסוי כלכלי במקרה של מצבי קיצון, צפויים ובלתי צפויים כאחד. שכבת הבסיס של ביטוח לעסק כוללת בדרך כלל ביטוח על המבנה עצמו ועל התכולה של העסק (כגון ציוד, סחורה וכדומה). כך אם חלילה החנות הוצפה, הוצתה או מישהו פרץ אל המשרד, תוכלו לנשום לרווחה, כי חברת הביטוח תפצה אתכם בגין כלל הנזקים שנגרמו לעסק. למעשה בדרך כלל בשכבת הבסיס של הביטוח קיים גם כיסוי לאובדן הכנסות ורווחים שיאפשר לכם אפילו לסגור את העסק לתקופה מסוימת על מנת לשקם אותו ולהחזיר אותו למצבו הקודם.

2 – הפוליסה מכסה אתכם במקרה שנגרמים לאחרים נזקים

ביטוח לעסקים כולל גם מגוון כיסויים שנועדו על מנת לכסות נזקים שנגרמו לאחרים עקב פעילותכם השוטפת. כך למשל, ביטוח הבסיס כולל ביטוח מעבידים, שמטרתו היא לספק כיסוי במקרה שבו העובדים שלכם חלו, נפגעו או אפילו חלילה מתו במסגרת העבודה או בעקבותיה. סעיף נוסף בסיסי כולל בדרך כלל גם כיסוי של פגיעה בצד ג'. כלומר אם חלילה אדם כלשהו או רכושו נפגע כתוצאה מביקור בעסק עצמו או בסביבתו, הביטוח יספק לכם את הרשת הכלכלית כדי שתוכלו לפצות אותו.

3 – הפוליסה ניתנת להתאמה אישית בשיטה מודולרית

מאחר ולכל עסק יש את הסיכונים הייחודיים שהוא חשוף אליהם, היקף הכנסות שונה, כמות עובדים שונה וכו', חשוב לדעת שקיימת שכבה נוספת וחשובה לא פחות משכבת הבסיס. הרחבה זו נועדה על מנת לספק לכם מענה מקצועי ומקיף על מנת שתוכלו באמת לנהל את העסק שלכם בראש שקט. כדי לבחון את הפוליסה המתאימה ביותר עבורכם כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות לסוכן הביטוח שלכם ולהתייעץ איתו אודות האופציות הפרושות לפניכם.

לסיכום: הדבר היחידי הצפוי הוא דווקא הלא צפוי

לא צריך לדעת לחזות את העתיד, צריך לדעת להתכונן אליו. פגישה עם סוכן ביטוח עסקי תעשה לכם "סדר בראש" כדי לדעת בדיוק איזה כיסויים מתאימים לעסק שלכם ועל איזה כיסויים תוכלו לוותר ולחסוך לא מעט כסף. ההמלצות של הסוכנים שלנו במרכז לביטוח עסקים מבוססים על עשרות שנות ניסיון בתחום ועבודה צמודה לחברות הביטוח מובילות בתחום. אז אל תהססו, צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן