ביטוח עבודות קבלניות ליזמים ולקבלנים

ביטוח עבודות קבלניות, עבודות בניה ועבודות שיפוצים – כל הסיכונים בפוליסה אחת!

הביטוח מיועד ליזמים, קבלנים ולקבלני משנה ומעניק הגנה מפני סיכונים שונים האופייניים במהלך ביצוע עבודות בניה והקמה לרבות עבודות שיפוץ והתקנה של מערכות שונות במהלך הבנייה ולאחר סיומה. בביטוח עבודות קבלניות ליזמים וקבלנים חובה עלינו לבטח את שווי העבודות לרבות עלות החומרים וזמן העבודה וההוצאות הנלוות.

הפוליסה מספקת הגנה לקבלן מפני נזקים לרכוש שנגרמו כתוצאה ממגוון גורמים כגון:

  • סיכוני אש, נזקי טבע (סערה, סופה, גשם, ברד, ושלג) ונזקי רעידת אדמה.
  • נזק בזדון, נזק עצמי שנגרם כתוצאה מאירוע תאונתי באתר.
  • פינוי הריסות, נזק לציוד מכני והנדסי.
  • תכנון לקוי ונזק עקיף כתוצאה מעבודה לקויה או חומרים לקוים.

ניתן להרחיב את הפוליסה:  

  • לנזקים שנגרמו לקבלן כתוצאה מפריצה לאתר.
  • למתן כיסוי ביטוחי לנזקים שנגרמו לרכוש סמוך או לרכוש עליו עובדים.

ביטוח עבודות קבלניות ליזמים וקבלנים מאפשר קבלת פיצוי כספי כתוצאה מנזק שנגרם במהלך העבודות באתר לצד שלישי עקב אירוע תאונתי, פתאומי ובלתי צפוי מראש שנגרם כתוצאה ישירה מביצוע עבודות הפרויקט המבוטח. הנזק יכול שיהיה לרכוש סמוך ויכול שיתבטא בפגיעה גופנית באדם שאינו עובד באתר או בסביבתו.

הפוליסה לביטוח עבודות קבלניות תאפשר קבלת פיצוי כספי כתוצאה מנזק שנגרם במהלך העבודות לעובדים של הקבלן באתר. הנזק יכול שהתבטא בפגיעה גופנית או מוות שנגרם כתוצאה ועקב הפעילות באתר. ההגנה לקבלן לרבות פיצויים כספיים לעובד ומשפחתו וניהול ההוצאות המשפטיות הכרוכות בכך תמומש בהתאם לפרק ביטוח חבות המעבידים בפוליסה.
ניתן לרכוש פוליסת ביטוח עבודות קבלניות עבור כל פרויקט בנפרד, או לרכוש "פוליסה פתוחה" המאפשרת כיסוי כולל לכלל עבודותיו של  הקבלן בשנת הביטוח וזאת על סמך הצהרה בדבר כל עבודה שמתחיל טרם הכניסה לאתר.

פוליסות מסוג ביטוח עבודות קבלניות מופקות מידי יום בחברות הביטוח השונות לעבודות מסוג: תשתית רחבה (סלילת כבישים, מנהרות וגשרים), קידוחים, בניית בניינים ומפעלי תעשיה, בניה של בתים פרטים על ידי קבלן מוביל או בשיטת "בנה בעצמך" ועבודות שיפוץ שונות.

שיתוף:
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
מאמרים נוספים
ביטוח אחריות מקצועית למהנדסים ואדריכלים שפ"י

ביטוח להנדסאי בניין מתחיל

בוגרי הנדסאי בניין משתלבים במהירות בשוק העבודה במגוון תפקידים, בעיקר בתפקידים כמו תכנון מבנים עד לגובה של 4 קומות וניהול אתרי בנייה. בסיום הלימודים יש

קרא עוד »
מרכז הביטוח לעסקים בשיתוף פעולה מלא מול כל חברות הביטוח בישראל
קודם
הבא
לקבלת הצעה לביטוח עוד היום

שמתאימה בדיוק לעסק שלכם
במחיר הכי טוב מבין כל חברות הביטוח בישראל

השאירו כאן פרטים, ונציג יחזור אליכם מיד לשיחת ייעוץ:

מרכז הביטוח לעסקים הינו פורטל המרכז מידע מקיף למנהלים ובעלי עסקים בכל הקשור לביטוח העסק אותו הם מנהלים הן באספקטים הנוגעים לרכוש העסק והן באלו הנוגעים לחבויות של העסק כלפי עובדיו, מבקריו, שכניו ולקוחותיו.

המאמרים המקצועיים באתר נועדו לשמש גם ככלי עזר לרכישת שפה משותפת של הלקוחות עם סוכני הביטוח ויועצי הביטוח שלהם וזאת על מנת לשפר את הכיסוי הביטוחי הקיים או לחלופין להסיר הגנות שבעלי העסק ומנהליו סבורים שהן מיותרות וזאת לאחר שקיבלו מידע מקיף לגבי הכיסוי הביטוחי הרלבנטי שברשותם.

כל הזכויות שמורות המרכז הביטוח לעסקים ©
2024
קבלו הצעה משתלמת
הזינו כאן פרטים:
דילוג לתוכן